Harlem Caddesi - Harlem Avenue
7200 Batı | |
Konum | Chicago |
kuzey ucu | Glenview Road Lehigh Caddesi Glenview |
Güney ucu | Doğu Güney Street ve Güney Drecksler Road Kavşak Peotone |
Harlem Caddesi , Chicago'da ve batı, güneybatı ve kuzeybatı banliyölerinde bulunan büyük bir kuzey-güney caddesidir . Bu Glenview Yolu uzanan Glenview Doğu Güney Street ve Güney Drecksler Yolu kesişimine Peotone o içine uzaklaşan, Illinois Rota 50 . 54.1 mil (87.1 km), güneydoğu Michigan'daki Telegraph Road ve Nebraska'daki O Street'ten sonra Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en uzun üçüncü caddedir . Uzunluğunun çoğu için Illinois Route 43'ü taşır . Boyunca bir durağı bulunmaktadır Metra 'ın bnsf Hattı de Harlem ve Windsor Caddesi Berwyn, Illinois . Önemli bir transit merkezi de bulunmaktadır Metra 'ın YUKARI Batı Hattı ve Chicago Transit Authority Yeşil Hat bir tesis paylaşmak Oak Park, Illinois . Harlem Caddesi'nin kuzey terminali, hem Metra'nın Milwaukee Bölgesi / Kuzey Hattı hem de Amtrak şehirlerarası trenleri için Glenview istasyonunun yakınındadır .
Hizmet verilen topluluklar
Kuzeyden güneye:
- Glenview (banliyö)
- Morton Korusu (banliyö)
- Nil (banliyö)
- Park Ridge (banliyö)
- Edison Parkı (Chicago mahallesi)
- Norwood Parkı (Chicago mahallesi)
- Harwood Heights (banliyö)
- Norridge (banliyö)
- Dunning (Chicago mahallesi)
- Montclare (Chicago mahallesi)
- Elmwood Parkı (banliyö)
- Austin (Chicago mahallesi)
- Nehir Ormanı (banliyö)
- Meşe Parkı (banliyö)
- Orman Parkı (banliyö)
- Berwyn (banliyö)
- Kuzey Riverside (banliyö)
- Nehir kenarı (banliyö)
- Lyon (banliyö)
- Stickney (banliyö)
- Orman Manzarası (banliyö)
- Garfield Sırtı (Chicago mahallesi)
- Temizleme (Chicago mahallesi)
- Zirve (banliyö)
- Bedford Parkı (banliyö)
- Bridgeview (banliyö)
- Burbank (banliyö)
- Meşe Çim (banliyö)
- Chicago Ridge (banliyö)
- değer (banliyö)
- Palos Tepeleri (banliyö)
- Orland Parkı (banliyö)
- Tinley Parkı (banliyö)
- Matteson (banliyö)
- Frankfurt (banliyö)
- Monee (banliyö)
Önemli kavşaklar
ilçe | Konum | mi | km | Hedefler | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
Niyet | peoton | IL 50 | South Street ötesinde devam | ||
0.0 | 0.0 | Drecksler Yolu/Güney Sokak | Güney terminali | ||
0.9 | 1.4 | IL 50 kuzey (Valiler Otoyolu) | |||
Will – Cook ilçe hattı |
Frankfurt Meydanı – Matteson – Frankfurt gezi noktası |
12.4 | 20.0 |
ABD 30 / IL 43 başlıyor / Lincoln Otoyolu |
IL 43'ün güney ucu örtüşüyor; IL 43'ün güney terminali |
Tinley Parkı | 15.5 | 24,9 | I-80 – Joliet , Gary | ||
pişirmek | Tinley Park - Orland Park hattı | 19.0 | 30.6 | ABD 6 (159. Cadde) | |
Palos Tepeleri | 24.1 | 38.8 | IL 83 (Üniversite Sürüşü) | ||
Değer | 25.7 | 41.4 | IL 7 güney (Güneybatı Otoyolu) | ||
Oak Lawn – Bridgeview hattı | 27.1 | 43.6 |
ABD 12 / ABD 20 (95. Cadde) - I-294 Geçiş Ücreti (Üç Eyalet Paralı Yolu ) |
değişim | |
Zirve – Orman Manzarası hattı | 32.8 | 52.8 | I-55 (Stevenson Otoyolu) | ||
Lyons – Nehir kenarı – Berwyn gezi noktası |
34.5 | 55.5 | ABD 34 batı (Ogden Caddesi) | ||
Orman Parkı – Oak Park hattı | 37.9 | 61.0 |
I-290 / IL 110 (CKC) (Eisenhower Otoyolu) |
||
Oak Park – Nehir Ormanı – Elmwood Park – Chicago dörtlü nokta |
40.4 | 65.0 | IL 64 (Batı Kuzey Caddesi) | ||
Chicago – Norridge hattı | 43.4 | 69.8 | IL 19 (Batı Irving Park Yolu) | ||
Chicago | 45.3 | 72.9 | IL 72 batı (Batı Higgins Caddesi) | ||
45.4 | 73.1 | I-90 (Kennedy Otoyolu) | |||
Nil | 47.9 | 77.1 | IL 21 kuzey (Milwaukee Caddesi) | ||
48.5 | 78.1 | IL 43 kuzey (Oakton Caddesi) | IL 43'ün kuzey ucu örtüşüyor | ||
Morton Grove – Niles hattı | 49.5 | 79.7 | ABD 14 (Dempster Caddesi) | ||
Glenview - Morton Grove hattı | 50.5 | 81.3 | IL 58 (Golf Yolu) | ||
Glenview | 51.7 | 83.2 | Glenview Yolu | kuzey terminali | |
1.000 mil = 1.609 km; 1.000 km = 0.621 mil
|