Bayan Florida - Miss Florida
Tür | burs yarışması |
---|---|
yer | |
Üyelik |
Amerika Güzeli |
Kilit kişiler |
Keith Williams (İcra Direktörü) |
İnternet sitesi | Resmi internet sitesi |
Florida Güzeli yarışması için temsilcisini seçer yarışması olan devlet arasında Florida'da içinde Amerika Güzeli yarışmasında. Florida, Amerika Güzeli tacını iki kez kazandı.
2018 sonbaharında, Miss America Organizasyonu, Miss Florida organizasyonunun lisansını ve Georgia , New Jersey , New York , Pennsylvania , Tennessee ve Batı Virginia'dan gelen lisansları feshetti . Aralık 2018'de, Miss America Organizasyonu, Georgia, Pennsylvania, Tennessee ve Batı Virginia'daki kuruluşlarla birlikte Miss Florida Burs Yarışması Inc.'in lisansını eski haline getirdi.
Bradenton'dan Leah Roddenberry, 26 Haziran 2021'de Florida Lakeland'deki Youkey Tiyatrosu'nda Miss Florida 2021 tacını giydi . O başlığı için yarışacak Miss America at 2022 Mohegan Sun içinde Uncasville, Connecticut Aralık 2021 yılında.
Geçmiş tapu sahiplerinin galerisi
Ann Gloria Daniel ,
Florida Güzeli 1954Delta Burke ,
Florida Güzeli 1974, 1990Nancy Stafford ,
Florida Güzeli 1976Ericka Dunlap ,
Florida Güzeli 2003 ve Amerika Güzeli 2004Jenna Edwards ,
Florida Güzeli 2004Allison Kreiger ,
Florida Güzeli 2006Kylie Williams ,
Florida Güzeli 2007
Sonuçlar özeti
Aşağıda, Miss Florida tapu sahiplerinin ulusal Miss America yarışmalarında/yarışmalarında elde ettikleri geçmiş sonuçların görsel bir özeti yer almaktadır. Parantez içindeki yıl, yarışmacının eyalet unvanına eklenmiş yılı değil, bir yerleştirme ve/veya ödülün alındığı ulusal yarışmanın yılını gösterir.
Yerleşimler
- Amerika Güzeli: Leanza Cornett ( 1993 ), Ericka Dunlap ( 2004 )
- İkinciler: Muriel Elizabeth Smith (1943), Ann Gloria Daniel (1955)
- İkincilik: Virginia Warlen (1944), Janet Ruth Crockett (1951), Carolyn Cline (1979), Lissette Gonzalez (1999)
- Üçüncülük: Virginia Freeland (1945), Carol Lynn Blum (1966), Myrrhanda Jones (2014), Victoria Cowen (2015), Taylor Tyson (2019)
- Dördüncü: Irmigard Dietel (1937), Gloria Smyley (1938), Mary Elizabeth Godwin (1952), Dorothy Maria Steiner (1958), Dawn Cashwell (1968), Cathy La Belle (1978), Marti Sue Phillips (1980) , Sierra Minott (2009)
- İlk 10: Leona Fredericks (1942), Eileen Knapp (1942), Sandra Wirth (1956), Diane Colston (1967), Linda Fitts (1969), Lisa Donovan (1971), Ann K. Schmalzried (1976), Kim Boyce ( 1984), Jennifer Anne Sauder (1988), Melissa Aggeles (1989), Sandra Joanne Frick (1990), Christy Neuman (1998), Kelly Gaudet (2002), Mari Wilensky (2006), Mary Katherine Fechtel (2016)
- En İyi 12: Elizabeth Hull (1935), Vernell Bush (1944)
- En İyi 13: Kristina Janolo (2012)
- İlk 15: Ruth Wooddall (1925), Mary Jane Thomas (1938), Irmigard Dietel (1939), Rose Marie Magrill (1939), Mitzi Strother (1940 ve 1941), Pepper Shore (1947), Rosemary Carpenter (1948), Michaela McLean (2020)
- En İyi 16: Jacquelyn Jennings (1946), Kylie Williams (2008), Laura McKeeman (2013)
Ödüller
Ön ödüller
- Ön Yaşam Tarzı ve Fitness : Virginia Warlen (1944), Ann Gloria Daniel (1955), Melissa Aggeles (1989), Dana Rinehart Dalton (1991), Lissette Gonzalez (1999), Jenna Edwards (2005), Victoria Cowen (2015), Mary Katherine Fechtel (2016), Sara Zeng (2018)
- Ön Yetenek : Gloria Smyley (1938), Virginia Warlen (1944), Pepper Shore (1947), Sandra Wirth (1956), Dawn Lauree Cashwell (1968), Linda Fitts (1969), Lisa Donovan (1971), Cathy La Belle ( 1978), Carolyn Cline (1979), Christy Neuman (1998), Myrrhanda Jones (2014), Taylor Tyson (2019)
- Abiye Abiye: Kelly Gaudet (2002)
Finalist olmayan ödüller
- Finalist Olmayan Yetenek: Barbara Jo Ivey (1972), Ellen Meade (1974), Delta Burke (1975), Monica Farrell (1986), Molly Pesce (1987), Mary Ann Olson (1992), Jamie Bolding (1997)
- Finalist Olmayan Röportaj: Megan Welch (1995), Jamie Bolding (1997)
Diğer ödüller
- Bayan Uygunluk : Yok
- Bernie Wayne Yetenek Ödülü: Lissette Gonzalez (1999)
- Charles & Theresa Brown Bursu: Victoria Cowen (2015)
- David B. Allman Tıp Bursu: Ann K. Schmalzried (1976)
- Final Gecesi Gece Elbisesi Ödülü: Ericka Dunlap (2004)
- Final Night Yetenek Ödülü: Ericka Dunlap (2004)
- Yaşam Kalitesi Ödülü birincisi: Kylie Williams (2008)
- Yaşam Kalitesi Ödülü Finalistleri: Jenna Edwards (2005), Jaclyn Raulerson (2011)
kazananlar
Yıl | isim | Memleket | Yaş | Yerel Başlık | Amerika Güzeli Yetenek | Miss America'da Yerleştirme | Miss America'da özel burslar | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021 | Leah Roddenberry | Bradenton | 22 | Bayan Tampa | Dans | TBA | TBA | Daha önce Miss Florida'nın Üstün Genç 2013 ve 2015
Eyalet unvanını iki kez elinde tutan ilk genç tapu sahibi |
2019 –20 | Michaela McLean | Clermont | 21 | Bayan Florida Narenciye | Lirik Dans, “ Sen Diyorsun ” | ilk 15 | Daha önce Miss Florida'nın En İyi Genç 2014 En İyi 12 Miss America'nın En İyi Genç 2015 yarışmasında |
|
2018 | taylor tyson | Jüpiter | 23 | Bayan Güney Florida Fuarı | Klasik Piyano, "Mephisto'nun Valsi", Franz Liszt | üçüncülük | Ön Yetenek Ödülü | İçin Kabul Stetson Üniversitesi Hukuk Koleji |
2017 | sara zeng | Palmiye Sahili | 22 | Florida'nın Bayan Kalbi | Klasik Piyano, Frédéric Chopin tarafından C Sharp minör " Fantaisie-Doğaçlama " | Ön Yaşam Tarzı ve Fitness Ödülü | ||
2016 | Courtney Sexton | Starke | 23 | Bayan Orlando | Caz Dansı, "Aşkım Var" | Daha önce Miss Florida'nın Olağanüstü Genç 2008 Ulusal Sevgilim 2015 yarışmasında
ilk 10 |
||
2015 | Mary Katherine Fechtel | Leesburg | 19 | Bayan Florida Üniversitesi | Lirik Dans, Tessanne Chin'den " Köprü Üzerinden Köprü " | En iyi 10 | Ön Yaşam Tarzı ve Fitness Ödülü | Bayan Amerika'nın Olağanüstü Genç 2012'nin kız kardeşi Elizabeth Fechtel, Daha Önce Miss Florida'nın Olağanüstü Genç 2010 |
2014 | Victoria Cowen | Panama şehri | 21 | Bayan Kuzey Florida | Lirik Dans, " Tanrı'ya Not " | üçüncülük | Charles & Theresa Brown Bursu Ön Yaşam Tarzı ve Fitness Ödülü |
Aslen Miss Florida 2014 yarışmasında birinci seçildi Tablolama hatasından sonra üstlenilen başlık, Fechtel'in yanlışlıkla kazanan olarak adlandırılmasına neden oldu |
Elizabeth Fechtel | Leesburg | 20 | Bayan Florida Üniversitesi | Dans, " Mutlu ", Pharrell Williams |
|
Miss Florida 2015'in kız kardeşi, Mary Katherine Fechtel, Daha Önce Miss America's Outstanding Teen 2012 Bir tablolama hatası düzeltildikten sonra tahttan indirildi |
||
2013 | Mürhanda Jones | Gainesville | 19 | Bayan Palm Sahili | Baton, " Winnetka'dan Büyük Gürültü " | üçüncülük | Ön Yetenek Ödülü | Daha önce Miss Florida'nın Olağanüstü Genç 2009 Miss America'nın Üstün Genç 2009 yarışmasında
2. ikincisi |
2012 | Laura McKeeman | Petersburg | 23 | Bayan Pinellas İlçe | Bale, La Esmeralda | ilk 16 | Üzerinde eski muhabir ve mevcut ev sahibi SEC Milleti üzerinde ESPN | |
2011 | Kristina Janolo | öpüşme | 24 | Bayan Kış Parkı | Vokal, "Altın" | ilk 13 | En Yarışmacı Milli Sweetheart 2009 yarışmasında | |
2010 | Jaclyn Raulerson | Bitki Şehri | 19 | Bayan Largo | Vokal, " Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyorum " | Yaşam Kalitesi Ödülü Finalisti | ||
2009 | rachael todd | Oviedo | 22 | Bayan Suncoast | İrlandalı Adım Dansı, " Riverdance " | |||
2008 | Sierra Minott | Myers Kalesi | 20 | Bayan Palm Beach İlçe | On the Town'dan Tiyatro Tarzı Dans, "Ben de Yemek Yapabilirim" | 4. ikincilik | Daha önce Bayan Florida'nın Üstün Genç 2005 3rd ikincisi de Bayan Amerika'nın Üstün: Teen 2005 |
|
2007 | Kylie Williams | Tallahassee | 24 | Bayan Tallahassee | Country Vokal, " Bir Kovboyun Sevgilisi Olmak İstiyorum " | ilk 16 | Yaşam Kalitesi Ödülü 1.si | |
2006 | Allison Kreiger | Miami | 23 | Bayan Miami | Dans / Döndür, "Aşk İçin Yaşayacağım" | |||
2005 | Mari Wilensky | Jacksonville | 21 | Bayan Florida Üniversitesi | Vokal, " Zorlu Su Üzerindeki Köprü " | En iyi 10 | National Sweetheart 2005 yarışmasında ilk 10 Cragg ünvanı bıraktığında tacı üstlendi |
|
candace kayalık | Jacksonville | Bayan Jacksonville |
|
Yerel unvanını kazandığı üniversiteye kayıtlı olmadığı öğrenildiğinde unvanından vazgeçildi | ||||
2004 | Jenna Edwards | Miami | 23 | Bayan Kış Parkı | Popüler Vokal, " Solitaire " | Ön Mayo Ödülü Yaşam Kalitesi Ödülü Finalisti |
Daha sonra Bayan Florida ABD 2007 | |
2003 | Shauna Pender | Bayan St. Petersburg |
|
National Sweetheart 2001 yarışmasında ilk 10 Miss Florida 2003 yarışmasında birincilik Dunlap 2004 Miss America seçildiğinde başlık varsayıldı |
||||
Ericka Dunlap | Orlando | 21 | Bayan Şehir Güzel | Vokal, "Yapabilseydim" | kazanan | Finaller Abiye Ödülü Finaller Yetenek Ödülü |
Miss Florida unvanını kazanan ilk Afrikalı Amerikalı | |
2002 | Katherine Carson | Sarasota | 20 | Bayan Largo | Vokal, İyice Modern Millie'den "Gimme, Gimme" | |||
2001 | Kelly Gaudet | Miami | 22 | Bayan Largo | Lirik Dans, "Zamanı" | En iyi 10 | Ön Abiye Elbise Ödülü | Daha önce Miss Florida Teen USA 1996 Ulusal Sevgilim 1999 yarışmasında
4. ikincisi |
2000 | Candace Rodatz | portakal parkı | 24 | Bayan First Coast | Baton, " Şarkı söyle, şarkı söyle, şarkı söyle " | |||
1999 | Kelli Meierhenry | Orlando Florida | 24 | Bayan Central Florida Üniversitesi | Vokal, "Kalbime Ne Söyleyeceğim?" | |||
1998 | Lisette Gonzalez | Miami | 22 | Bayan Miami | Vokal, " Bütün O Caz " | İkinci koşucu | Bernie Wayne Yetenek Ödülü Ön Mayo Ödülü |
|
1997 | Christy Neuman | Jacksonville | 20 | Kuzey Florida Bayan Üniversitesi | Ritmik Jimnastik Dansı, Robin Hood'dan Tema : Hırsızlar Prensi | En iyi 10 | Ön Yetenek Ödülü | |
1996 | Jamie Cesur | göller ülkesi | 22 | Bayan Dora Dağı | Lirik Bale, "Aklımı Okuyabilir misin" | Finalist Olmayan Mülakat Ödülü Finalist Olmayan Yetenek Ödülü |
||
1995 | Kristin Ludecke | Eustis | 19 | Bayan Central Florida | Klasik Vokal, Linda di Chamounix'den "O Luce di Quest'anima" | Daha sonra Bayan Florida ABD 2000 | ||
1994 | megan welch | DeLand | 20 | Bayan Dora Dağı | Klasik Vokal | Finalist Olmayan Mülakat Ödülü | Daha önce Ulusal Sevgilim 1993 | |
1993 | Nicole Padgett | Myers Kalesi | 21 | Bayan Tampa | Inside Daisy Clover'dan Vokal, "Benden Duyacaksın" | |||
1992 | Melinda Miller | Bayan Altamonte Springs |
|
Cornett 1993 yılında Amerika Güzeli seçildiğinde bu unvan | ||||
Leanza Kornet | Jacksonville | 21 | Bayan Kış Parkı | Vokal, Jekyll & Hyde'dan "A New Life" | kazanan | Daha önce Ulusal Sevgilim 1991 | ||
1991 | Mary Ann Olson | Sarasota | 24 | Bayan Manatee İlçe | Vokal, " Erkekler Nerede " | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | ||
1990 | Dana Rinehart Dalton | Orlando | 23 | Bayan Orlando | Dramatik Vokal, Mame'den "Eğer Hayatıma Girseydi " | Ön Mayo Ödülü | ||
1989 | Sandra Joanne Frick | Hialeah | 23 | Bayan Coral Springs | Karakter Balesi en Pointe, " Yankee Doodle Dandy " | En iyi 10 | ||
1988 | Melisa Aggeles | Petersburg | 24 | Bayan Manatee İlçe | Vokal / Dans, "Show Stopper" | En iyi 10 | Ön Mayo Ödülü | Daha önce Ulusal Sevgilim 1987 |
1987 | Jennifer Anne Sauder | Çiftlik | 22 | Bayan Homestead | Yes, Giorgio'dan Yarı Klasik Vokal, "Eğer Aşık Olsaydık" | En iyi 10 | ||
1986 | Molly Pesce | uzun odun | 23 | Bayan Seminole İlçe | Dan Vokal karışık Kabare | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | ||
1985 | Monica Farrell | Jacksonville | 21 | Bayan Jacksonville Üniversitesi | Klasik Piyano, Sergei Rachmaninoff tarafından "G Minor'da 5 Numaralı Prelüd" | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | Miss New York 1984, Mary-Ann Farrell ve Miss Illinois 1992'nin kız kardeşi , Kathleen Farrell Daha sonra Miss Florida USA 1988 Miss USA 1988 yarışmasında 3. ikincisi |
|
1984 | lisa valdez | Bradenton | 21 | Bayan Manatee İlçe | Vokal, "Aşkın Gözünden" | |||
1983 | Kim Boyce | Bradenton | 22 | Bayan Manatee İlçe | Popüler Vokal, " Rainbow Connection " & " Over the Rainbow " | En iyi 10 | ||
1982 | Deanna Pitman | apopka | 22 | Bayan Sanford | A Chorus Line'dan Lirik Dans, "Umarım Anlarım" | |||
1981 | Dekan Herman | Jacksonville | 23 | Bayan Jacksonville | Jimnastik Dansı, " Şarkımızı Çalıyorlar " | |||
1980 | Caroline Dungan | Bradenton | 21 | Bayan Manatee İlçe | Piyano, " Derin Mor " | |||
1979 | Marti Sue Phillips | Tampa | 22 | Bayan Manatee İlçe | Jazz Clarinet Medley, Rhapsody In Blue & " Begin the Beguine " | 4. ikincilik | ||
1978 | Wendy Sue Cheatham'ın fotoğrafı. | Bonita Yayları | Bayan Lee İlçe | Yok | Başlangıçta Miss Florida 1978 yarışmasında ikinci oldu , Cline Kasım 1978'de bir şarkıcı ve müzisyen olarak kariyerine devam etmek için unvanını bıraktıktan sonra tacı üstlendi. |
|||
Carolyn Cline | Brandon | 25 | Bayan Tampa | Piyano / Vokal, " Aşk Hikayesi " | İkinci koşucu | Ön Yetenek Ödülü | Daha önce Miss New Mexico ABD 1973 | |
1977 | Cathy La Belle | Tampa | 20 | Popüler Vokal, Drat'tan "O Touched Me" ! Kedi! | 4. ikincilik | Ön Yetenek Ödülü | ||
1976 | Nancy Stafford | Ft. Lauderdale | 22 | Bayan Ft. Lauderdale | Piyano, " Palyaçoları Gönder " | |||
1975 | Ann K. Schmalzried | Ft. Lauderdale | 19 | Bayan Florida Üniversitesi | Klasik Piyano, "Yağmurda Bahçeler" | En iyi 10 | Dr. David B Allman Tıp Bursu | |
1974 | Delta Burke | Orlando | 18 | Bayan Orlando | Dramatik monolog, "Anne Boleyn" | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | Daha sonra, özellikle Designing Women'da bir aktris olarak ün kazandı. | |
1973 | Ellen Meade | Bradenton | 20 | Bayan Manatee İlçe | Bale Pateni, "Kara Kuğu" | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | ||
1972 | Suzanne Charles | Fort Lauderdale | 20 | Bayan Miami | Bale, "Boyalı Bebeğin Dansı" | |||
1971 | Barbara Jo Ivey | Kış Parkı | 19 | Bayan Kış Parkı | Piyano, "Toccata" | Finalist Olmayan Yetenek Ödülü | ||
1970 | Lisa Donovan | Sarasota | 21 | Bayan Sarasota | Vokal, " İyi Hissetmek " | En iyi 10 | Ön Yetenek Ödülü | |
1969 | Lynne Edea Tepesi | Marco Adası | 20 | Bayan Dade İlçe | Bale, " Kısmet " | |||
1968 | Linda Fitts | Panama şehri | 20 | Bayan Panama Şehri | Charleston Dance, " On İkinci Sokak Paçavrası " | En iyi 10 | Ön Yetenek Ödülü | |
1967 | Şafak Cashwell | pensacola | 22 | Bayan Pensacola | Baton Twirling, " Mavi Tango " | 4. ikincilik | Ön Yetenek Ödülü | En yarışmacı Milli Sweetheart Gürcistan'ı temsil eden 1963 yarışmasında |
1966 | Christine Torgeson | Bayan Manatee İlçe |
|
Colston unvandan feragat ettikten sonra tacı devraldı | ||||
Diane Colston | Sarasota | 19 | Bayan Sarasota | Vokal, " Bir Dixie Melodisi ile Bebeğinize Güle güle " | En iyi 10 | Miss America 1967 yarışmasında yarıştıktan sonra unvanını bıraktı | ||
1965 | Carol Lynn Blum | Miami sahili | 21 | Bayan Fort Lauderdale | Klasik Vokal, "Il Bacio", Luigi Arditi | üçüncülük | ||
1964 | Priscilla Schnarr | Hollywood | 18 | Bayan Hollywood'un | Vokal / Dans, " Lola Ne İsterse " | |||
1963 | Flora Jo Chandonnet | Kuzey Miami | Bayan Miami | Yarı-klasik Vokal, The New Moon'dan "One Kiss" | ||||
1962 | Gloria Brody | Jacksonville | 19 | Bayan Duval İlçe | Yorumlayıcı Bale, " Çıkış " tan Tema | |||
1961 | şeri grimes | Sarasota | 18 | Bayan Sarasota | Vokal, " Adamım Şimdi Gitti " | |||
1960 | Kathy Magda | Fort Lauderdale | 19 | Bayan Fort Lauderdale | Our Town'dan dramatik monolog | |||
1959 | Nancy Rae Purvis | Bradenton | 18 | Bayan Bradenton | Dramatik monolog | |||
1958 | Dianne Tauscher | Orlando | Bayan Orlando | Bale, " Kanada Gün Batımı " | ||||
1957 | Dorothy Maria Steiner | Boca Raton | Bayan Boca Raton | Dramatik okuma, "Bu Sizin Mirasınız" | 4. ikincilik | |||
1956 | Sally Balıkçı | Miami | Bayan Coral Gables | Vokal / Dans, Show Boat'dan "Kötü Sahnede Yaşam" | ||||
1955 | Sandra Wirth | Miami | Bayan Miami | Ateş Baton, "Caz Karışık" | En iyi 10 | Ön Yetenek Ödülü | ||
1954 | Ann Gloria Daniel | baba şehri | Bayan Dade Şehri | Akordeon, " İspanya Hanımı " | 1. ikincisi | Ön Mayo Ödülü | ||
1953 | Marjorie Simmons | Tampa | Bayan Tampa | Dans, " Onuncu Caddede Katliam " | ||||
1952 | marcia turna | Orlando | Bayan Gainesville | Piyano, "Gershwin Prelüd" | ||||
1951 | Mary Elizabeth Godwin | Gainesville | Bayan Florida Üniversitesi | Pandomim, " Betty Boop " | 4. ikincilik | |||
1950 | Janet Ruth Crockett | Petersburg | Bayan St. Petersburg | Pauline'in Tehlikeleri'nden Vokal ve Pandomim | İkinci koşucu | Corine Gustafson reşit olmadığı için diskalifiye edildiğinde üstlenilen unvan | ||
1949 | Shirley Ann Rodos | Tampa | Bayan Tampa | Vokal, "Ayakkabılarını Giy Lacy" | ||||
1948 | Biberiye Marangoz | Miami sahili | Bayan Miami | Klasik piyano ve akordeon, " Fantezi Doğaçlama " ve "İki Gitar" | ilk 15 | |||
1947 | Eula Ann McGehee | Petersburg | Bayan Florida | Sihirli hareket |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
biber kıyısı | Miami | Bayan Miami Sahili | Güney Denizlerinin yorumlayıcı dansı | ilk 15 | Ön Yetenek Ödülü | |||
1946 | Jacquelyn Jennings | Bayan Florida | Pandomim, "Sosyal Çevrede Sadece Bir Kare" | ilk 16 |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
Jini Boyd | Miami | Bayan Miami Sahili | ||||||
1945 | Virginia Serbest Bölgesi | Bayan Florida | Fashion Show & Vokal, " Rom ve Coca-Cola " | üçüncülük |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
Ray Evelyn Crist | Miami | Bayan Miami Sahili | ||||||
1944 | Virginia Warlen | Bayan Florida | Keman, "İntermezzo" | İkinci koşucu | Ön Mayo Ödülü Ön Yetenek Ödülü |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
||
Vernell Bush | Miami | Bayan Miami | Vokal, " Sen Olmalıydın " | ilk 12 | ||||
1943 | Muriel Elizabeth Smith | Bayan Florida | akrobatik sopa | 1. ikincisi |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
bebek kaseleri | Bayan Miami | |||||||
1942 | Eileen Knapp | Bayan Florida | Tap Dance, " Bye Bye Blues " | En iyi 10 |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
Leona Fredericks | Miami | Bayan Miami | Vokal, "Kimsenin Bebeği" | En iyi 10 | ||||
1941 | Mitzi Strother | Bayan Florida | ilk 15 |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
||||
Anna Louise Fırıncı | Miami | Bayan Miami | ||||||
1940 | Mitzi Strother | Miami | Bayan Miami | ilk 15 | Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı | |||
1939 | Gül Marie Magrill | Bayan Florida | Step dansı | ilk 15 |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
Irmigard Dietel | Bayan Miami | Vokal Karışık, "Tekrar Görüşürüz", "Mavi Akşam" ve "Yalnızlık" | ilk 15 | |||||
1938 | Mary Joyce Walsh | Miami | Bayan Florida | Vokal / Bale |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
|||
Patricia Hollran | Bayan Delray Sahili | Vokal, " A-Tisket, A-Tasket " | ||||||
Mary Jane Thomas | Fort Lauderdale | Bayan Fort Lauderdale | ilk 15 | |||||
Gloria Smyley | Jacksonville | Bayan Jacksonville | akrobatik dans | 4. ikincilik | Ön Yetenek Ödülü | |||
1937 | Mary P. Hollran | Delray Plajı | Bayan Delray Sahili |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar, Miss America yarışmasında yerel başlık altında yarıştı |
||||
Frances Powell | Bayan Jacksonville | |||||||
Irmigard Dietel | Bayan Miami | Vokal | 4. ikincilik | |||||
1936 |
|
|||||||
1935 | Elizabeth Gövdesi | Bitki Şehri | Bayan Bitki Şehri | Karışık vokal, " Güneşin Doğusu " & " Hayal Edemeyecek Kadar Yaşlandığımda " | ilk 12 | |||
1934 |
|
|||||||
1933 |
|
|||||||
1932 |
|
|||||||
1931 | ||||||||
1930 | ||||||||
1929 | ||||||||
1928 | ||||||||
1927 | marcia eller | Bayan Miami | Yok | Ulusal yarışmada yerel başlık altında yarıştı | ||||
1926 | Margaret Jennell Tate | |||||||
1925 | Ruth Wooddall | Bayan Miami | ilk 15 |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar ulusal yarışmada yerel başlık altında yarıştı |
||||
Lucy Davis Yonge | Bayan Pensacola | |||||||
1924 | Roberta Russel | Bayan Jacksonville |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar ulusal yarışmada yerel başlık altında yarıştı |
|||||
Margaret Swindell | Bayan Lakeland | |||||||
Lottie Eitzen | Bayan Pensacola | |||||||
Virginia McRae | Bayan Tampa | |||||||
Frances Payne | Bayan West Palm Beach | |||||||
1923 | Alice Phillips | Jacksonville | Bayan Jacksonville |
Çoklu Florida temsilcileri Yarışmacılar ulusal yarışmada yerel başlık altında yarıştı |
||||
Mary Dokumacı | göller ülkesi | Bayan Lakeland | ||||||
Katherine Kyle | Miami | Bayan Miami | ||||||
Katherine Floyd | pensacola | Bayan Pensacola | ||||||
1922 | Eleanor Logan | Jacksonville | 19 |
-
|
güzellik yarışmasında Miss Florida olarak yarıştı | |||
1921 |
|