2020 St.Petersburg Bayanlar Kupası - Bekarlar - 2020 St. Petersburg Ladies' Trophy – Singles
tekler | |
---|---|
2020 St.Petersburg Bayanlar Kupası | |
şampiyon | Kiki Bertens |
İkinci | Elena Rybakina |
Son skor | 6–1, 6–3 |
Çizmek | 28 (6 Q / 4 WC ) |
Tohumlar | 8 |
Kiki Bertens savunma şampiyonu oldu ve 6–1, 6–3 finalinde Elena Rybakina'yı yenerek unvanını başarıyla savundu .
Tohumlar
- Belinda Bencic (Çeyrek Finaller)
- Kiki Bertens (Şampiyon)
- Petra Kvitová (Çeyrek Finaller, geri çekildi)
- Johanna Konta (İkinci Tur)
- Markéta Vondroušová (Birinci Tur)
- Maria Sakkari (Yarı Finaller)
- Donna Vekić (İkinci Tur)
- Elena Rybakina (Final)
Çizmek
anahtar
- Q = Eleme
- WC = Joker
- LL = Şanslı Kaybeden
- Alt = Alternatif
- SE = Özel Muaf
- PR = Korumalı Sıralama
- ITF = ITF girişi
- JE = Genç Muaf
- w / o = Yürüyüş
- r = Emekli
- d = Varsayılan
Finaller
Yarı Finalleri | final | ||||||||||||
6 | Maria Sakkari | 6 | 5 | 1 | |||||||||
8 | Elena Rybakina | 3 | 7 | 6 | |||||||||
8 | Elena Rybakina | 1 | 3 | ||||||||||
2 | Kiki Bertens | 6 | 6 | ||||||||||
Ekaterina Alexandrova | 1 | 6 | 1 | ||||||||||
2 | Kiki Bertens | 6 | 4 | 6 | |||||||||
Üst yarı
İlk tur | İkinci tur | Çeyrek finaller | Yarı Finalleri | ||||||||||||||||||||||||
1 / wc | B Bencic | 7 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
J Brady | 3 | 1 | tuvalet | S Kuznetsova | 6 4 | 4 | |||||||||||||||||||||
tuvalet | S Kuznetsova | 6 | 6 | 1 / wc | B Bencic | 6 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
S | Bir Kornet | 6 | 6 | 6 | M Sakkari | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Ostapenko | 1 | 2 | S | Bir Kornet | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
S | V Diatchenko | 6 | 4 | 6 3 | 6 | M Sakkari | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | M Sakkari | 3 | 6 | 7 7 | 6 | M Sakkari | 6 | 5 | 1 | ||||||||||||||||||
8 | E Rybakina | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
4 / wc | J Konta | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
V Kužmová | 2 | 2 | S | Ey Dodin | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
S | Ey Dodin | 6 | 6 | S | Ey Dodin | 7 7 | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
LL | F Ferro | 7 | 3 | 6 | 8 | E Rybakina | 6 5 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
C Garcia | 5 | 6 | 3 | LL | F Ferro | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
K Siniaková | 3 | 4 | 8 | E Rybakina | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
8 | E Rybakina | 6 | 6 |
Alt yarısı
İlk tur | İkinci tur | Çeyrek finaller | Yarı Finalleri | ||||||||||||||||||||||||
7 | D Vekić | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
S | K Ahn | 4 | 1 | 7 | D Vekić | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||
tuvalet | D Kasatkina | 4 | 6 | 4 | E Alexandrova | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
E Alexandrova | 6 | 3 | 6 | E Alexandrova | W / o | ||||||||||||||||||||||
Bir Van Uytvanck | 6 | 6 | 3 | P Kvitová | |||||||||||||||||||||||
K Mladenovic | 4 | 1 | Bir Van Uytvanck | 6 1 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||||
3 | P Kvitová | 7 7 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||||||
E Alexandrova | 1 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
5 | M Vondroušová | 6 | 3 | 4 | 2 | K Bertens | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Bir Tomljanović | 3 | 6 | 6 | Bir Tomljanović | 6 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
S | L Samsonova | 2 | 4 | S | Bir Potapova | 7 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
S | Bir Potapova | 6 | 6 | S | Bir Potapova | 4 | 6 3 | ||||||||||||||||||||
V Kudermetova | 7 7 | 1 | 7 | 2 | K Bertens | 6 | 7 7 | ||||||||||||||||||||
Y Putintseva | 6 4 | 6 | 5 | V Kudermetova | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||
2 | K Bertens | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
niteleyici
Tohumlar
- Fiona Ferro (Sıralama elemeleri, Şanslı kaybedenler )
- Alizé Cornet (Nitelikli)
- Vitalia Diatchenko (Nitelikli)
- Kristie Ahn (Kalifiye)
- Tímea Babos (Sıralama elemeleri)
- Anastasia Potapova (Nitelikli)
- Varvara Gracheva (İlk tur)
- Margarita Gasparyan (İlk tur)
- Liudmila Samsonova (Nitelikli)
- Natalia Vikhlyantseva (Eleme yarışması)
- Pauline Parmentier (Eleme yarışması)
- Tereza Martincová (Sıralama elemeleri)
elemeleri
Şanslı kaybeden
Sıralama elemeleri
İlk eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
1 | Fiona Ferro | 7 | 6 | ||||||||||
Marina Melnikova | 5 | 4 | |||||||||||
1 | Fiona Ferro | 6 7 | 6 5 | ||||||||||
Océane Dodin | 7 9 | 7 7 | |||||||||||
Océane Dodin | 6 | 6 | |||||||||||
7 | Varvara Gracheva | 4 | 2 | ||||||||||
İkinci eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
2 | Alizé Kornet | 6 | 6 | ||||||||||
Valentina Ivakhnenko | 2 | 1 | |||||||||||
2 | Alizé Kornet | 6 | 6 | ||||||||||
Vera Zvonareva | 3 | 4 | |||||||||||
Vera Zvonareva | 6 | 6 | |||||||||||
8 | Margarita Gasparyan | 2 | 2 | ||||||||||
Üçüncü eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
3 | Vitalia Diatchenko | 6 8 | 7 | 6 | |||||||||
tuvalet | Daria Mishina | 7 10 | 5 | 3 | |||||||||
3 | Vitalia Diatchenko | 7 7 | 6 | ||||||||||
10 | Natalia Vikhlyantseva | 6 3 | 4 | ||||||||||
Anastasiya Komardina | 3 | 3 | |||||||||||
10 | Natalia Vikhlyantseva | 6 | 6 | ||||||||||
Dördüncü eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
4 | Kristie Ahn | 6 | 4 | 6 | |||||||||
Valeriya Strakhova | 2 | 6 | 3 | ||||||||||
4 | Kristie Ahn | 7 7 | 6 | ||||||||||
12 | Tereza Martincová | 6 1 | 4 | ||||||||||
tuvalet | Polina Kudermetova | 1 | 1 | ||||||||||
12 | Tereza Martincová | 6 | 6 | ||||||||||
Beşinci eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
5 | Tímea Babos | 3 | 6 | 7 7 | |||||||||
Kamilla Rakhimova | 6 | 4 | 6 5 | ||||||||||
5 | Tímea Babos | 7 | 3 | 2 | |||||||||
9 | Liudmila Samsonova | 5 | 6 | 6 | |||||||||
tuvalet | Ekaterina Shalimova | 2 | 1 | ||||||||||
9 | Liudmila Samsonova | 6 | 6 | ||||||||||
Altıncı eleme
İlk tur | Nitelikli rekabet | ||||||||||||
6 | Anastasia Potapova | 6 | 6 | ||||||||||
Martina Di Giuseppe | 1 | 4 | |||||||||||
6 | Anastasia Potapova | 6 | 6 | ||||||||||
11 | Pauline Parmentier | 3 | 1 | ||||||||||
Cristina Bucșa | 7 | 2 | 4 | ||||||||||
11 | Pauline Parmentier | 5 | 6 | 6 | |||||||||