1. Konfedere Devletler Kongresi - 1st Confederate States Congress
1. Konfedere Devletler Kongresi | |
---|---|
Tür | |
Tür | |
Evler | Senato Temsilciler Meclisi |
Tarih | |
Kurulmuş | 18 Şubat 1862 |
dağıldı | 17 Şubat 1864 |
Öncesinde | Geçici Kongre |
tarafından başarıldı | 2. |
Liderlik | |
Buluşma yeri | |
Virginia Eyaleti Meclis Binası Richmond, Virginia Amerika Konfedere Devletleri | |
anayasa | |
Konfedere Devletlerin Anayasası |
1 Konfederasyon Devletleri Kongresi , Konfederasyon Devletleri Senatosu ve ilk iki yılında 17 Şubat 1864, Şubat 18, 1862, gelen buluştu Temsilciler Konfedere Devletleri House, oluşan Jefferson Davis 'in başkanlığı de, Virginia Eyalet Meclisi içinde Richmond , Virginia .
Oturumlar
18 Şubat 1862'den 17 Şubat 1864'e kadar Richmond, Virginia'daki Virginia Eyalet Başkenti'nde düzenlendi.
- 1. Oturum - 18 Şubat 1862 - 21 Nisan 1862
- 2. Oturum - 18 Ağustos 1862 - 13 Ekim 1862
- 3. Oturum - 12 Ocak 1863 - 1 Mayıs 1863
- 4. Oturum - 7 Aralık 1863 - 17 Şubat 1864
Liderlik
Senato
ev
Memurlar
Senato
- Sekreter : James H. Nash, Güney Karolina
- Sekreter Yardımcısı : Edward H. Stephens, Virginia
- Günlük Memuru: CT Bruen, Virginia
- Kayıt Memuru: Henry H. Hubbard, Mossy Creek, Tennessee
- Çavuş-at-Silah : Lafayette H. Fitzhugh, Kentucky
- Kapıcı : James Page, Kuzey Karolina
- Kapıcı Yardımcısı : John Wadsworth, Georgia
ev
-
Clerk : Robert Emmett Dixon, Sr., Gürcistan ( ölen 24 Nisan 1863)
- Albert Reese Lamar, Georgia — 3. ve 4. seanslar
- Katip Yardımcısı : James McDonald, Virginia
- Katip Yardımcısı : David Louis Dalton, Alabama — 3. ve 4. seanslar
- Kapıcı : Robert Harrison Wynne, Alabama
Üyeler
Senato
Konfederasyon Devletleri senatörleri eyalet yasama organları tarafından seçilir veya eyalet valileri tarafından yasama organı yeni bir senatör seçinceye kadar geçici boş pozisyonları doldurmak üzere atanırdı. Senato'nun üçte birinin, ilkinden sonra her Kongre ile altı yıllık yeni dönemlere başlaması amaçlandı.
Aşağıdaki listedeki isimlerin başında, dönemlerinin döngüsünü gösteren Senato sınıf numaraları yer almaktadır. Bu kongrede tüm senatörler yeni seçildi. 1. Sınıf Senatörleri iki yıllık bir süre görev yaptı ve bu Kongre'nin sonunda sona erecek ve 1864-1870 dönemi için yeni bir seçim yapılması gerekti. Sınıf 2 senatörleri, 1866'da bir sonraki Kongre'nin sona ermesiyle sona ereceği için dört yıllık bir görev süresine hizmet ettiler. 1868'de Konfederasyon Kongresi. Konfederasyon Kongresi tam dört yıldan az sürdüğü için 2. ve 3. sınıflar arasındaki ayrım nihayetinde akademikti.
Sınıfların üyeleri, Senato'nun 21 Şubat 1862'deki toplantısında yapılan kura ile belirlendi.
- 1. Clement Claiborne Kil
- 3. William Lowndes Yancey ( 23 Temmuz 1863'te öldü )
- Robert Jemison, Jr. ( 28 Aralık 1863'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 3. Benjamin Harvey Tepesi
- 1. Robert Augustus Toombs ( seçildi ama hizmet etmeyi reddetti )
- John Wood Lewis, Sr. ( 7 Nisan 1862'de koltuğunu aldı - Yer dolduruluncaya kadar görev yapmak üzere atandı )
- Herschel Vespasian Johnson ( 19 Ocak 1863'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 1. John Bullock Clark, Sr.
- 2. Robert Ludwell Yates Peyton ( 3 Eylül 1863'te öldü )
- Waldo Porter Johnson ( 24 Aralık 1863'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere atandı )
- 1. George Davis ( Ocak 1864'te CS Başsavcısı olmak için istifa etti )
- Edwin Godwin Reade ( 22 Ocak 1864'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere atandı )
- 2. William Theophilus Dortch
- 3. RMT Avcısı
- 2. William Ballard Preston ( 16 Kasım 1862'de öldü )
- Allen Taylor Caperton ( 22 Ocak 1864'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
Temsilciler Meclisi
X : Geçici Konfederasyon Kongresi'nin aslen üyesi
Temsilciler Meclisi üyelerinin adlarının başında bölge numaraları gelir.
Alabama
- 1. Thomas Jefferson Foster
- 2. William Russell Smith
- 3. John Perkins Mitingleri
- 4. Jabez Lamar Monroe Körili X
- 5. Francis Strother Lyon
- 6. William Parish Chilton, Sr. X
- 7. David Clopton
- 8. James Lawrence Pugh
- 9. Edmund Strother Dargan
Arkansas
- 1. Felix Ives Batson
- 2. Grandison Delaney Royston
- 3. Augustus Tepesi Çelenk X
- 4. Thomas Burton Hanly
Florida
- 1. James Baird Dawkins ( 8 Aralık 1862'de istifa etti )
- John Marshall Martin ( 25 Mart 1863'te koltuğunu aldı - 2 Şubat 1863'te boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 2. Robert Benjamin Hilton
Gürcistan
- 1. Julian Hartridge
- 2. Charles James Munnerlyn
- 3. Hines Holt ( üçüncü oturumdan sonra 1 Mart 1863'te istifa etti )
- Porter Ingram ( 12 Ocak 1864'te koltuğunu aldı - 7 Aralık 1863'te boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 4. Augustus Holmes Kenan X
- 5. David William Lewis
- 6. William Beyaz Clark
- 7. Robert Hoş Trippe
- 8. Lucius Jeremiah Gartrell
- 9. Hardy Strickland
- 10. Augustus Romaldus Wright X
Kentucky
- 1. Willis Benson Machen
- 2. John Watkins Crockett, Jr.
- 3. Henry İngilizce Okuma
- 4. George Washington Ewing X
- 5. James Chrisman
- 6. Theodore Legrand Burnett X
- 7. Horatio Washington Bruce
- 8. George Baird Hodge X
- 9. Eli Metcalfe Bruce
- 10. James William Moore
- 11. Robert Jefferson Breckinridge, Jr.
- 12. John Milton Elliott X
Louisiana
- 1. Charles Jacques Villeré
- 2. Charles Magill Conrad X
- 3. Duncan Farrar Kenner X
- 4. Lucius Jacques Dupre
- 5. Henry Marshall X
- 6. John Perkins, Jr. X
Mississippi
- 1. Jeremiah Watkins Alkış
- 2. Reuben Davis ( 1 Mart 1863'te üçüncü oturumdan sonra istifa etti )
- William Dunbar Holder ( 21 Ocak 1864'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 3. İsrail Victor Welch
- 4. Henry Kuzenleri Odaları
- 5. Otho Robards Singleton
- 6. Ethelbert Barksdale
- 7. John Jones McRae
Missouri
- Konfederasyon yasasında, Missouri halkı on üç temsilci seçme hakkına sahipti. Devlet yeniden paylaştırmayı hiç uygulamadı ve mevcut yedi ilçesini kullanmaya devam etti. Seçime kadar, Geçici Kongre heyetinin atanan üyeleri Birinci Kongrede görev yapmak üzere görevlendirildi. Hiçbir seçim yapılmadı, bu nedenle atanan üyeler Kongre boyunca görev yaptı.
- 1. William Mordecai Cooke, Sr. X ( 3 Eylül 1863'te öldü )
- 2. Thomas Alexander Harris X
- 3. Caspar Wistar Bell X
- 4. Aaron H. Conrow X
- 5. George Graham Yelek X
- 6. Thomas W. Freeman X
- 7. Seçilmiş temsilci John Hyer asla koltuğuna oturmadı; bölge, Birinci Kongre'nin tamamında temsil edilmedi;
kuzey Carolina
- 1. William Nathan Harrell Smith
- 2. Robert Rufus Bridgers
- 3. Owen Rand Kenan
- 4. Thomas David Smith McDowell X
- 5. Archibald Avcısı Arrington
- 6. James Robert McLean
- 7. Thomas Samuel Kül
- 8. William Lander
- 9. Burgess Sidney Gaither
- 10. Allen Turner Davidson X
Güney Carolina
- 1. John McQueen
- 2. William Porcher Miles X
- 3. Lewis Malone Ayer, Jr.
- 4. Milledge Luke Bonham ( ikinci oturumdan sonra 13 Ekim 1862'de istifa etti )
- William Dunlap Simpson ( 5 Şubat 1863'te koltuğunu aldı - 20 Ocak 1863'te boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 5. James Farrow
- 6. William Waters Boyce X
Tennessee
- 1. Joseph Brown Heiskell ( 6 Şubat 1864'te istifa etti )
- 2. William Graham Kuğu
- 3. William Henry Tibbs
- 4. Erasmus Lee Garden Kiralama
- 5. Henry Stuart Foote
- 6. Meredith Poindexter Gentry
- 7. George Washington Jones
- 8. Thomas Menees
- 9. John DeWitt Clinton Atkins X
- 10. John Vines Wright
- 11. David Maney Currin X
Teksas
- 1. John Allen Wilcox ( 7 Şubat 1864'te öldü )
- 2. Caleb Claiborne Herbert
- 3. Peter W. Gray
- 4. Franklin Barlow Sexton
- 5. Malcolm D. Graham
- 6. William Bacon Wright
Virjinya
- 1. Muscoe Russell Hunter Garnett ( 14 Şubat 1864'te öldü )
- 2. John Randolph Chambliss, Sr.
- 3. James Lyons (Seçilmiş temsilci John Tyler , Kongre başlamadan önce 18 Ocak 1862'de öldü. Lyons, 10 Şubat 1862'de seçildi.)
- 4. Roger Atkinson Pryor X ( 5 Nisan 1862'de istifa etti )
- Charles Fenton Collier ( 18 Ağustos 1862'de koltuğunu aldı - Mayıs 1862'de boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 5. Thomas Stanley Bocock X
- 6. John Goode, Jr.
- 7. James Philemon Holcombe
- 8. Daniel Coleman DeJarnette, Sr.
- 9. William "Ekstra Billy" Smith ( 4 Nisan 1863'te istifa etti )
- David Funsten ( 7 Aralık 1863'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 10. Alexander Boteler X
- 11. John Brown Baldwin
- 12. Waller Redd Zımba X
- 13. Walter Preston X
- 14. Albert Gallatin Jenkins ( 21 Nisan 1862'de ilk oturumdan sonra istifa etti )
- Samuel Augustine Miller ( 24 Şubat 1863'te koltuğunu aldı - boşluğu doldurmak üzere seçildi )
- 15. Robert Johnston X
- 16. Charles Wells Russel X
Delegeler
Temsilciler Meclisi'nin oy kullanmayan üyeleri.
Cherokee Milleti
Choctaw Ulusu
Senato komiteleri
Hesaplar
- Charles Burton Mitchel , Arkansas, Başkan
- William Theophilus Dortch , Kuzey Karolina
-
William Emmett Simms , Kentucky
- Allen Taylor Caperton , Virginia - geçici, 3. oturum
- Robert Ward Johnson , Arkansas —geçici, 3. oturum
iddialar
- George Davis , Kuzey Karolina, Başkan ( 11 Ocak 1864'te istifa etti )
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky
- Robert Ludwell Yates Peyton , Missouri ( 3 Eylül 1863'te öldü )
- Waldo Porter Johnson , Missouri — 4. oturum
-
James McNair Baker , Florida — 4. oturum
- Robert Jemison, Jr. , Alabama - geçici, 4. oturum
Ticaret
- Clement Claiborne Clay , Alabama, Başkan
- Augustus Emmett Maxwell , Florida
- William Theophilus Dortch , Kuzey Karolina
- Robert Ludwell Yates Peyton , Missouri ( 3 Eylül 1863'te öldü )
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky - 1. ve 2. oturumlar
- James McNair Baker , Florida — 3. oturum
- William Simpson Oldham, Sr. , Teksas — 3. ve 4. seanslar
- James Lawrence Orr , Güney Karolina — 4. oturum
Katılım ve Kayıt
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee, Başkan — 1. oturum ( atanmış, ancak James Phelan tarafından değiştirilmiştir )
- James Phelan , Mississippi, Başkan — 1. ve 2. oturumlar
- William Theophilus Dortch , Kuzey Karolina, Başkan — 3. ve 4. oturumlar
- Augustus Emmett Maxwell , Florida
- Charles Burton Mitchel , Arkansas — 1. ve 2. oturum
- Robert Ludwell Yates Peyton , Missouri — 2. oturum
- James McNair Baker , Florida — 2. oturum
- Allen Taylor Caperton , Virginia — 3. ve 4. seanslar
finans
- Robert Woodward Barnwell , Güney Karolina, Başkan
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana
- Robert Mercer Taliaferro Avcı , Virginia
- George Davis , Kuzey Karolina ( 11 Ocak 1864'te istifa etti )
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Tennessee — 1. ve 2. oturumlar
- John Wood Lewis, Sr. , Georgia — 2. oturum
- Herschel Vespasian Johnson , Georgia — 3. ve 4. seanslar
-
Edwin Godwin Reade , Kuzey Karolina — 4. oturum
- Robert Jemison, Jr. , Alabama - geçici, 4. oturum
Dışişleri
- James Lawrence Orr , Güney Karolina, Başkan
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri
- Louis Trezevant Wigfall , Teksas
- William Lowndes Yancey , Alabama ( 26 Temmuz 1863'te öldü )
- William Ballard Preston , Virginia ( 16 Kasım 1862'de öldü )
- Robert MT Hunter , Virginia — 3. oturum
- Augustus Emmet Maxwell , Florida — 3. ve 4. oturum
- Herschel Vespasian Johnson , Georgia — 4. oturum
Hint İşleri
- Robert Ward Johnson , Arkansas, Başkan
- William Emmett Simms , Kentucky
- William Simpson Oldham, Sr. , Teksas
- Clement Claiborne Clay , Alabama - 1. ve 2. oturum
- Robert Ludwell Yates Peyton , Missouri — 1. ve 2. oturum
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri — 3. ve 4. seanslar
- James Phelan , Mississippi — 3. ve 4. seanslar
yargı
- Benjamin Harvey Hill , Georgia, Başkan
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
- James Phelan , Mississippi
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky - 1. ve 2. oturumlar
- Allen Taylor Caperton , Virginia — 3. ve 4. seanslar
Askeri ilişkiler
- Edward Sparrow , Louisiana, Başkan
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Tennessee
- Louis Trezevant Wigfall , Teksas
- Robert Ward Johnson , Arkansas — 1. ve 2. oturum
- William Ballard Preston , Virginia — 1. ve 2. oturumlar
- Clement Claiborne Clay , Alabama — 3. ve 4. seanslar
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky — 3. ve 4. seanslar
Deniz İşleri
- Albert Gallatin Brown , Mississippi, Başkan
- William Theophilus Dortch , Kuzey Karolina
- William Emmett Simms , Kentucky
-
James McNair Baker , Florida
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky - geçici, 1. oturum
- Benjamin Harvey Hill , Georgia - geçici, 1. oturum
- George Davis , Kuzey Karolina — geçici, 1. ve 2. seans
- William Simpson Oldham, Sr. , Teksas — 1. ve 2. oturum
- Robert Ward Johnson , Arkansas — 2. oturum
- Augustus Emmett Maxwell , Florida — 3. oturum
- William Lowndes Yancey , Alabama ( 26 Temmuz 1863'te öldü ) - 3. oturum
- Herschel Vespasian Johnson , Georgia — 3. ve 4. seanslar
- Robert Jemison, Jr. , Alabama — 4. oturum
Patentler
- Augustus Emmett Maxwell , Florida, Başkan
- Benjamin Harvey Tepesi , Gürcistan
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
Ödeme ve Kilometre (1. Oturum)
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky, Başkan
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Tennessee
- James Lawrence Orr , Güney Karolina
Postaneler ve Posta Yolları
- William Simpson Oldham, Sr. , Teksas, Başkan
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee
- Charles Burton Mitchel , Arkansas
- James McNair Baker , Florida
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri — 1., 2. ve 4. seanslar
- James Phelan , Mississippi — 1. oturum ( atanmış ancak yerine Landon Carter Haynes geçmiştir )
- William Emmett Simms , Kentucky — 1. oturum ( atanmış ancak reddedilmiş )
- John Wood Lewis, Sr. , Georgia — 2. oturum
-
Robert Ludwell Yates Peyton , Missouri ( 3 Eylül 1863'te öldü ) - 3. oturum
- Herschel Vespasian Johnson , Georgia - geçici, 3. seans
Baskı
- James Phelan , Mississippi, Başkan
- Benjamin Harvey Tepesi , Gürcistan
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri — 1., 2. ve 4. seanslar
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee — 3. ve 4. seanslar
Kamu Arazileri
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri, Başkan
- James McNair Baker , Florida
- William Lowndes Yancey , Alabama ( 26 Temmuz 1863'te öldü ) - 1., 2. ve 3. seanslar
Kurallar (1. Oturum)
- James Lawrence Orr , Güney Karolina, Başkan
- Clement Claiborne Clay , Alabama
- Robert Ward Johnson , Arkansas
Bölgeler
- Louis Trezevant Wigfall , Teksas, Başkan
- Albert Gallatin Brown , Mississippi
- William Lowndes Yancey , Alabama - 1. ve 2. oturum
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri — 3. ve 4. seanslar
Ev komiteleri
Hesaplar
- John McQueen , 1. Güney Karolina, Başkan
- Owen Rand Kenan , 3. Kuzey Karolina
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- Thomas Jefferson Foster , 1. Alabama
- Hardy Strickland , 9. Gürcistan
- Willis Benson Machen , 1. Kentucky — 3. oturum
iddialar
- William "Extra Billy" Smith , 9. Virginia, Başkan ( 4 Nisan 1863'te istifa etti ) - 1. ve 3. oturumlar
- David Clopton , 7. Alabama
- Jeremiah Watkins Clapp , 1. Mississippi
- James Robert McLean , 6. Kuzey Karolina
- Charles James Munnerlyn , 2. Gürcistan
- James Farrow , 5. Güney Karolina
- Theodore Legrand Burnett , 6. Kentucky
- Erasmus Lee Gardenhire , 4. Tennessee
- Charles Jacques Villeré , 1. Louisiana — 1., 2. ve 3. seanslar
- Henry Marshall , 5. Louisiana ( atanmış ancak reddedilmiş ) — 3. oturum
- William Dunlap Simpson , 4. Güney Karolina — 3. ve 4. seanslar
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas — 4. oturum
- William Bacon Wright , 6. Teksas — 4. oturum
Ticaret
- Jabez Lamar Monroe Curry , 4. Alabama, Başkan
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- Robert Pleasant Trippe , 7. Gürcistan
- Horatio Washington Bruce , 7. Kentucky
- Thomas David Smith McDowell , 4. Kuzey Karolina
- Charles Jacques Villeré , 1. Louisiana
- Franklin Barlow Sexton , 4. Teksas
- James Lyons , 3. Virjinya
- William Mordecai Cooke, Sr. , 1st Missouri ( 3 Eylül 1863'te öldü ) - 1., 2. ve 3. oturumlar
- Charles Fenton Collier , 4. Virginia — 2. oturum
- Julian Hartridge , 1. Gürcistan — 2. oturum
Para Birimi (4. Oturum)
- William Waters Boyce , 6. Güney Karolina, Başkan
- Francis Strother Lyon , 5. Alabama
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama
- Charles Magill Conrad , 2. Louisiana
- Robert Rufus Bridgers , 2. Kuzey Karolina
- George Washington Jones , 7. Tennessee
- Peter W. Gray , 3. Teksas
- John Brown Baldwin , 11. Virjinya
- Robert Johnston , 15. Virjinya
seçimler
- William Nathan Harrell Smith , 1. Kuzey Karolina, Başkan
- Jabez Lamar Monroe Curry , 4. Alabama
- Jeremiah Watkins Clapp , 1. Mississippi
- George Graham Yelek , 5. Missouri
- Robert Pleasant Trippe , 7. Gürcistan
- John Watkins Crockett, Jr. , 2. Kentucky
- Erasmus Lee Gardenhire , 4. Tennessee
- James Baird Dawkins , 1. Florida ( 8 Aralık 1862'de istifa etti ) - 1. ve 2. oturum
- Waller Redd Staples , 12. Virginia — 1., 3. ve 4. oturumlar
Kayıtlı Faturalar
- John Milton Elliott , 12. Kentucky, Başkan
-
Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- John Goode, Jr. , 6. Virginia — geçici, 1. oturum
- Erasmus Lee Gardenhire , 4. Tennessee — geçici, 1., 2. ve 4. oturumlar
- William Henry Tibbs , 3. Tennessee — 1., 2. ve 3. seanslar
- Augustus Hill Garland , 3. Arkansas — 3. oturum
-
John Allen Wilcox , 1. Teksas — 3. oturum
- Horatio Washington Bruce , 7. Kentucky - geçici, 3. ve 4. seanslar
- Thomas W. Freeman , 6. Missouri — 4. oturum
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas — 4. oturum
- William Bacon Wright , 6. Teksas — 4. oturum
Dışişleri
- Henry Stuart Foote , 5. Tennessee, Başkan
- William Russell Smith , 2. Alabama
- Robert Jefferson Breckinridge, Jr. , 11. Kentucky
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- Ethelbert Barksdale , 6. Mississippi
- James Robert McLean , 6. Kuzey Karolina
- John McQueen , 1. Güney Karolina
- Daniel Coleman DeJarnette, Sr. , 8. Virginia
- Walter Preston , 13. Virjinya
Hint İşleri
- Otho Robards Singleton , 5. Mississippi, Başkan
- John Perkins Ralls , 3. Alabama
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- John Milton Elliott , 12. Kentucky
- Lucius Jacques Dupre , 4. Louisiana
- Archibald Hunter Arrington , 5. Kuzey Karolina
- William Henry Tibbs , 3. Tennessee
- William Bacon Wright , 6. Teksas
- John Goode, Jr. , 6. Virginia
- Elias Cornelius Boudinot , Cherokee Ulusu — 4. oturum
yargı
- Lucius Jeremiah Gartrell , 8. Georgia, Başkan
- Edmund Strother Dargan , 9. Alabama
- Augustus Tepesi Garland , 3 Arkansas
- James William Moore , 10. Kentucky
- Thomas Samuel Ashe , 7. Kuzey Karolina
- Joseph Brown Heiskell , 1. Tennessee ( 6 Şubat 1864'te istifa etti )
- James Philemon Holcombe , 7. Virjinya
- Charles Wells Russell , 16. Virjinya
Tıp Departmanı (Oturum 2 - 4)
- Augustus Romaldus Wright , 10. Georgia, Başkan
- John Perkins Ralls , 3. Alabama
-
Grandison Delaney Royston , 2. Arkansas — 2. ve 3. seanslar
- Augustus Hill Garland , 3rd Arkansas - geçici, 4. oturum
- Porter Ingram , 3. Georgia — geçici, 4. oturum
- James Chrisman , 5. Kentucky
- Caspar Wistar Bell , 3. Missouri
- William Nathan Harrell Smith , 1. Kuzey Karolina
- James Farrow , 5. Güney Karolina
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- John Goode, Jr. , 6. Virginia
Askeri ilişkiler
- William Porcher Miles , 2. Güney Karolina, Başkan
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- Augustus Holmes Kenan , 4. Gürcistan
- Eli Metcalfe Bruce , 9. Kentucky
- Charles Jacques Villeré , 1. Louisiana
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
- Thomas Alexander Harris , 2. Missouri
- Robert Rufus Bridgers , 2. Kuzey Karolina
- William Graham Swan , 2. Tennessee
- John Allen Wilcox , 1. Teksas ( 7 Şubat 1864'te öldü )
- Reuben Davis , 2. Mississippi — 1. oturum
-
Roger Atkinson Pryor , 4. Virginia ( 5 Nisan 1862'de istifa etti ) - 1. oturum
- Caspar Wistar Bell , 3. Missouri - geçici, 1. oturum
- Felix Ives Batson , 1. Arkansas — 1., 2. ve 3. seanslar
Deniz İşleri
- Charles Magill Conrad , 2. Louisiana, Başkan
- David Clopton , 7. Alabama
- Augustus Romaldus Wright , 10. Gürcistan
- Burgess Sidney Gaither , 9. Kuzey Karolina
- William Waters Boyce , 6. Güney Karolina
- David Maney Currin , 11. Tennessee
- John Randolph Chambliss, Sr. , 2. Virginia
- Charles Wells Russell , 16. Virginia — 1. oturum
- James Baird Dawkins , 1. Florida ( 8 Aralık 1862'de istifa etti ) - 1. ve 2. oturum
- William "Extra Billy" Smith , 9. Virginia, ( 4 Nisan 1863'te istifa etti ) - 1. ve 3. oturumlar
- George Baird Hodge , 8. Kentucky — 2. ve 3. seanslar
- John Marshall Martin , 1. Florida — 3. ve 4. oturum
- Charles Fenton Collier , 4. Virginia — 4. oturum
- Thomas W. Freeman , 6. Missouri
- Charles James Munnerlyn , 2. Georgia — geçici, 4. oturum
Mühimmat ve Mühimmat Mağazaları (Oturum 2 - 4)
- Alexander Boteler , 10. Virginia, Başkan
- David Clopton , 7. Alabama
- Julian Hartridge , 1. Gürcistan
- Charles Magill Conrad , 2. Louisiana
- Jeremiah Watkins Clapp , 1. Mississippi
- John Vines Wright , 10. Tennessee
- Caleb Claiborne Herbert , 2. Teksas — 2. ve 3. oturum
- George Baird Hodge , 8. Kentucky — 2. ve 3. seanslar
- William Mordecai Cooke, Sr. , 1. Missouri ( 3 Eylül 1863'te öldü ) - 2. ve 3. oturumlar
- Lewis Malone Ayer, Jr. , 3. Güney Karolina — 4. oturum
Patentler
- Caspar Wistar Bell , 3. Missouri, Başkan
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- Hardy Strickland , 9. Gürcistan
- Henry English Read , 3. Kentucky
- Henry Marshall , 5. Louisiana
- William Lander , 8. Kuzey Karolina
- William Bacon Wright , 6. Teksas
- Waller Redd Staples , 12. Virginia — 1., 3. ve 4. oturumlar
Ödeme ve Kilometre (1. - 2. Oturumlar)
- Theodore Legrand Burnett , 6. Kentucky, Başkan
- Augustus Romaldus Wright , 10. Gürcistan
- Otho Robards Singleton , 5. Mississippi
- Robert Rufus Bridgers , 2. Kuzey Karolina ( atanmış ancak uzun süreli devamsızlık nedeniyle yerine Augustus Romaldus Wright geçmiştir) - 1. oturum
- İsrail Victor Welch , 3. Mississippi — 2. oturum
Postaneler ve Posta Yolları
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama, Başkan
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- William White Clark , 6. Gürcistan
- Aaron H. Conrow , 4. Missouri
- Allen Turner Davidson , 10. Kuzey Karolina
- John DeWitt Clinton Atkins , 9. Tennessee
- Robert Johnston , 15. Virjinya
- İsrail Victor Welch , 3. Mississippi — 1. ve 2. oturumlar
- Grandison Delaney Royston , 2. Arkansas — 1., 2. ve 3. seanslar
- Caleb Claiborne Herbert , 2. Teksas — 1., 2. ve 3. oturumlar
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas — 4. oturum
Baskı
- Ethelbert Barksdale , 6. Mississippi, Başkan
- Augustus Romaldus Wright , 10. Gürcistan
- Lucius Jacques Dupre , 4. Louisiana
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- Albert Gallatin Jenkins , 14. Virginia ( 21 Nisan 1862'de istifa etti ) — 1. oturum
-
David Funsten , 9. Virginia — 4. oturum
- David William Lewis , 5. Georgia — geçici, 4. oturum
- William Russell Smith , 2. Alabama - geçici, 4. oturum
Kamu binaları
- James Lyons , 3. Virginia, Başkan
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama
- David Maney Currin , 11. Tennessee
Quartermaster's and Commissary Departmanları ve Askeri Taşımacılık (Oturum 2 - 4)
- William Parish Chilton, Sr. , 6. Alabama, Başkan
- William White Clark , 6. Gürcistan
- John Jones McRae , 7. Mississippi
- William Lander , 8. Kuzey Karolina
- Lewis Malone Ayer, Jr. , 3. Güney Karolina
- Franklin Barlow Sexton , 4. Teksas
- Walter Preston , 13. Virjinya
- James Baird Dawkins , 1. Florida ( 8 Aralık 1862'de istifa etti ) - 2. oturum
- Henry Marshall , 5. Louisiana — 2. ve 3. seanslar
- Grandison Delaney Royston , 2. Arkansas — 3. oturum
-
Allen Turner Davidson , 10. Kuzey Karolina — geçici, 3. oturum; kalıcı, 4. oturum
- İsrail Victor Welch , 3. Mississippi - geçici, 4. oturum
- Henry Stuart Foote , 5. Tennessee — 4. oturum
- Robert Pleasant Trippe , 7. Gürcistan — 4. oturum
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas — 4. oturum
Meclisin Kuralları ve Görevlileri (1. - 3. Oturumlar)
- George Washington Jones , 7. Tennessee, Başkan
- David William Lewis , 5. Gürcistan
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- William Nathan Harrell Smith , 1. Kuzey Karolina
- Alexander Boteler , 10. Virjinya
Bölgeler ve Kamu Arazileri
- John Allen Wilcox , 1. Teksas, Başkan ( 7 Şubat 1864'te öldü )
- Thomas Jefferson Foster , 1. Alabama
- David William Lewis , 5. Gürcistan
- George Washington Ewing , 4. Kentucky
- Henry Marshall , 5. Louisiana
- Thomas W. Freeman , 6. Missouri
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- Albert Gallatin Jenkins , 14. Virginia ( 21 Nisan 1862'de istifa etti ) — 1. oturum
- Felix Ives Batson , 1. Arkansas — 1., 2. ve 3. seanslar
- Samuel Augustine Miller , 14. Virginia — 4. oturum
Savaş Vergisi (2. Oturum)
- Lewis Malone Ayer, Jr. , 3. Güney Karolina, Başkan
- Francis Strother Lyon , 5. Alabama
- Thomas Burton Hanly , 4. Arkansas
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- William White Clark , 6. Gürcistan
- James Chrisman , 5. Kentucky
- İsrail Victor Welch , 3. Mississippi
- Aaron H. Conrow , 4. Missouri
- William Lander , 8. Kuzey Karolina
- Joseph Brown Heiskell , 1. Tennessee
- Franklin Barlow Sexton , 4. Teksas
- Charles Fenton Collier , 4. Virjinya
Yollar ve anlamlar
- Duncan Farrar Kenner , 3. Louisiana, Başkan — 1., 2. ve 3. oturumlar
- Francis Strother Lyon , 5. Alabama
- Willis Benson Machen , 1. Kentucky
- John Jones McRae , 7. Mississippi
- George Washington Jones , 7. Tennessee
- Malcolm D. Graham , 5. Teksas
- John Brown Baldwin , 11. Virjinya
- Muscoe Russell Hunter Garnett , 1. Virginia — 1. oturum
- Milledge Luke Bonham , 4. Güney Karolina ( 13 Ekim 1862'de istifa etti ) - 1. ve 2. oturum
- Hines Holt , 3. Gürcistan ( 1 Mart 1863'te istifa etti ) — 1., 2. ve 3. oturumlar
- William Waters Boyce , 6. Güney Karolina — 3. ve 4. seanslar
- Julian Hartridge , 1. Gürcistan — 4. oturum
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana — 4. oturum
ortak komiteler
Binalar (1. Oturum)
- senatörler
- Henry Cornelius Burnett , Kentucky, Başkan
- James McNair Baker , Florida
- George Davis , Kuzey Karolina
- Temsilciler
- James Lyons , 3. Virginia, Başkan
- James Lawrence Pugh , 8. Alabama
- David Maney Currin , 11. Tennessee
Katılım ve Kayıt (1. Oturum)
- senatörler
- James Phelan, Sr. , Mississippi, Başkan
- Charles Burton Mitchel , Arkansas
- Augustus Emmet Maxwell , Florida
- Temsilciler
- John Milton Elliott , 12. Kentucky, Başkan
- Henry Cousins Chambers , 4. Mississippi
-
William Henry Tibbs , 3. Tennessee
- Erasmus Lee Gardenhire , 4. Tennessee — geçici
Bayrak ve Mühür (1. - 3. Oturumlar)
- senatörler
- Thomas Jenkins Semmes , Louisiana, Başkan
- James Lawrence Orr , Güney Karolina
- William Ballard Preston , Virginia ( 16 Kasım 1862'de öldü ) - 1. ve 2. seanslar
- Louis Trezevant Wigfall , Teksas — 3. oturum
- Temsilciler
- Alexander Boteler , 10. Virginia, Başkan
- William Russell Smith , 2. Alabama
- Peter W. Gray , 3. Teksas
Açılış (1. Oturum)
- senatörler
- James Lawrence Orr , Güney Karolina, Başkan
- Albert Gallatin Brown , Mississippi
- Gustavus Adolphus Henry, Sr. , Tennessee
- Temsilciler
- James Lyons , 3. Virginia, Başkan
- Francis Strother Lyon , 5. Alabama
- Felix Ives Batson , 1. Arkansas
- Robert Benjamin Hilton , 2. Florida
- Hines Holt , 3. Gürcistan
- Horatio Washington Bruce , 7. Kentucky
- Henry Marshall , 5. Louisiana
- Otho Robards Singleton , 5. Mississippi
- William Mordecai Cooke, Sr. , 1. Missouri
- Thomas David Smith McDowell , 4. Kuzey Karolina
- John McQueen , 1. Güney Karolina
- William Graham Swan , 2. Tennessee
- John Allen Wilcox , 1. Teksas
Baskı
- senatörler
- James Phelan, Sr. , Mississippi, Başkan
- Benjamin Harvey Tepesi , Gürcistan
- John Bullock Clark, Sr. , Missouri — 1., 2. ve 4. seanslar
- Landon Carter Haynes, Sr. , Tennessee — 3. ve 4. seanslar
- Temsilciler
- Ethelbert Barksdale , 6. Mississippi, Başkan
- Augustus Romaldus Wright , 10. Gürcistan
- Lucius Jacques Dupre , 4. Louisiana
- Thomas Menees , 8. Tennessee
- Albert Gallatin Jenkins , 14. Virginia ( 21 Nisan 1862'de istifa etti ) — 1. oturum
-
David Funsten , 9. Virginia — 4. oturum
- William Russell Smith , 2. Alabama - geçici, 4. oturum
- David William Lewis , 5. Georgia — geçici, 4. oturum
Kurallar (1. Oturum)
- senatörler
- James Lawrence Orr , Güney Karolina, Başkan
- Clement Claiborne Clay , Alabama
- Robert Ward Johnson , Arkansas
- William Lowndes Yancey , Alabama
- Temsilciler
- Thomas Stanley Bocock , 5. Virginia, Başkan
- Jabez Lamar Monroe Curry , 4. Alabama
- David William Lewis , 5. Gürcistan
- John Perkins, Jr. , 6. Louisiana
- George Washington Jones , 7. Tennessee
Notlar
Referanslar
- Amerika Konfedere Devletleri Kongrelerinin Tarihsel Atlası: 1861-1865 , Kenneth C. Martis (Simon ve Schuster 1994)